ZyXEL shop, WiFi, DSL, routery, VoIP
Nie je prihlásený žiadny užívateľ
 
V košíku máte momentálne 0 položiek
Kontaktujte nás
Obchodné podmienky
Ako nakupovať?
Poradíme Vám
Špeciálna ponuka

CZ shop

SK shop

sipka home
sipka poradíme vám...
sipka ako nakupovať
sipka váš nákupný košík
sipka kontakty
  bod
Špeciálna ponuka licencií ZyXEL
bod
 
  katalog produktov

odrazka špeciálna ponuka
katalog produktov ZyXEL
odrazka Wi-Fi
katalog produktov ZyXEL
odrazka xDSL
katalog produktov ZyXEL
odrazka Firewally
katalog produktov ZyXEL
odrazka Routery
katalog produktov ZyXEL
odrazka Switche
katalog produktov ZyXEL
odrazka Nebula
katalog produktov ZyXEL
odrazka DSLAM
katalog produktov ZyXEL
odrazka Powerline
katalog produktov ZyXEL
odrazka Sieťové úložiská
katalog produktov ZyXEL
odrazka Licencie
katalog produktov ZyXEL
odrazka Príslušenstvo
katalog produktov ZyXEL
odrazka bazar / výpredaj
katalog produktov ZyXEL
odrazka Security licencie
katalog produktů ZyXEL
bod
  Rýchle hľadanie

bod
visa / master card
Katalog produktov
PMG3000-D20B
+ ďalšie obrázky
 

PMG3000-D20B
Gigabit GPON SFP-Type SFU

GPON Class B+ Type, SC/APC connector
Produktové č.: PMG3000-D20B-ZZ01V1F

* 106.67 €
s DPH 129.07 € | Bežná cena: 141.98
do_kosikuZeptat se prodavačeZeptat se prodavače
cara

Podrobné informácie:
Gigabit GPON SFP SFP typu SFU SF-SFP SF-SFG s technológiou BOSA ponúka najnovšiu technológiu BOSA na palube cez SoC dizajn a predstavuje GPON ONT v transceiveru SFP s nízkou spotrebou energie a úsporou energie s ohµadom na ľivotné prostredie. Jednoducho prichádza s rozhraním MSA SFP Form Factor a MSA SFP LAN a tieľ s optickým konektorom SC / APC pre rozhranie Gigabit s pasívnou optickou sie»ou (GPON), ktoré spĺňa normu ITU-T G.984.2. Vstavaný softvér spĺňa najnovšie štandardy ONT Management a Control Interface (OMCI) ITU-T G.984.4 a TR-247 s dobrou zais»ovacou interoperabilitou s väčšinou OLT na trhu.

Zyxel PMG3000-D20B vykonáva vysokorýchlostné premostenie medzi GPON a RG so zásuvkami MSA SFP pre upgrade ethernetového zariadenia na GPON kompatibilné. Vzhµadom k tomu, ľe s týmito vysoko integrovanými funkciami moľno správu siete vykonáva» prostredníctvom OMCI, PMG3000-D20B by mal poskytova» nákladovú efektivitu a zároveň aj jednoduchú a flexibilnú inštaláciu poskytovateµom sluľieb pre rýchlejšie nasadenie s cieµom splni» potreby účastníkov FTTH.
li

Funkcie:

ITU-T G.984-compliant GPON port

The Zyxel PMG3000-D20B Gigabit GPON SFP-Type SFU is an ITU-T G.984 complying Optical Network Terminal (ONT) in one SFP Electrical Footprint. The PMG3000-D20B provides a high bandwidth access and full functions for home users.

The world first SC/APC in GPON SFP stick, provide a ITU-T Class B+ sensitivity and with FEC enable

The Zyxel PMG3000-D20B is the world first SC/APC SFP stick which supports ITU-T Class B+ and FEC. With benefit of small, easy-installation and low-cost, it enables gigabit broadband service by inserting this SFP efficiently.

High speed data access

Zyxel GPON ONT provides a high speed data access capability combined with residential gateway for customer to support the wide deployment of Triple-Play services such as video, data, HDTV and interactive gaming very easy.

Low power consumption

Low power consumption under full speed for industrial and commercial usage, meet the power consumption described in MSA perfectly.


 

Technické parametre:

PON Port

  • SC/APC in GPON SFP stick

LAN SFP Footprint

  • MSA SFP standard
  • Dual mode of LAN (2.5G SGMII and 1000Base-X)

Key Components

  • Lantiq Falcon-S
  • 8 MB SFLASH
  • 64 MB DDR2
  • 10/100/1000BaseX/SGMII LAN
  • LAN in MSA SFP Footprint
  • SC/APC connector
  • Complies ITU-T G.984.2 Class B+ laser FEC enabled by OLT shall increase 2 dBm

li

Príklad zapojenia:
Příklad zapojení PMG3000-D20B
 
 
  aktuality
bod
  20.5.2019
  SWITCHE ZyXEL - značkové za cenu neznačkových!
ZyXEL ponúka kompletnú radu switchov za exkluzívnych podmienok. Na všetky switche je záruka 5 rokov a ceny? Posúďte sami! Teraz sa Vám už nevyplatí riskovať s neznačkovými switchmi!
  << viac info
katalog produktů ZyXEL
  18.5.2019
  Zarábajte na svojom vlastnom HOT-SPOTe!
G-4100 je ideálnym all-in-one riešením pre kaviarne, reštaurácie, penzióny, fitnesscentrá atď. Rozumné zariadenie, vďaka ktorému môžete svojim návštev-níkom ponúkať prístup na internet...
  << viac info
katalog produktov ZyXEL
  15.5.2019
  Router P-336M víťazom testu magazínu PC för Alla
PC för Alla, magazín švédskej pobočky vydavateľstva IDG, testoval šesticu routerov MiMo a draft-N.
  << viac info
bod
  vip zóna
bod
Login
Heslo
bodVIP zóna je určená pre registrovaných zákazníkov. Ak sa chcete stať našim VIP partnerom s exkluzívnymi podmienkami, kontaktujte nás...
 
 
Home   |   Ako nakupovať?   |   Obchodné podmienky   |   Poradíme Vám   |   Kontakt  

Copyright © 2006-2019 Apollo Multimedia . All rights reserved.