ZyXEL shop, WiFi, DSL, routery, VoIP
Nie je prihlásený žiadny užívateľ
 
V košíku máte momentálne 0 položiek
Kontaktujte nás
Obchodné podmienky
Ako nakupovať?
Poradíme Vám
Špeciálna ponuka

CZ shop

SK shop

sipka home
sipka poradíme vám...
sipka ako nakupovať
sipka váš nákupný košík
sipka kontakty
  bod
Špeciálna ponuka licencií ZyXEL
bod
 
  katalog produktov

odrazka špeciálna ponuka
katalog produktov ZyXEL
odrazka Wi-Fi
katalog produktov ZyXEL
odrazka xDSL
katalog produktov ZyXEL
odrazka Firewally
katalog produktov ZyXEL
odrazka Routery
katalog produktov ZyXEL
odrazka Switche
katalog produktov ZyXEL
odrazka Nebula
katalog produktov ZyXEL
odrazka DSLAM
katalog produktov ZyXEL
odrazka Powerline
katalog produktov ZyXEL
odrazka Sieťové úložiská
katalog produktov ZyXEL
odrazka Licencie
katalog produktov ZyXEL
odrazka Príslušenstvo
katalog produktov ZyXEL
odrazka bazar / výpredaj
katalog produktov ZyXEL
odrazka Security licencie
katalog produktů ZyXEL
bod
  Rýchle hľadanie

bod
visa / master card
       Switche - Adaptéry
 
Konfigurovateľné
Nekonfigurovateľné
Adaptéry
Záložné zdroje
Príslušenstvo
Všetko
 
bod
SFP-SX-D
SFP-SX-D
SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data ...
* 57.75 €
s DPH 69.88 €
Podrobné informácie o produktu SFP-SX-D Do košíka - kúpiťDo košíka - kúpiť
bod
DAC10G-1m
DAC10G-1m
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter ...
* 60 €
s DPH 72.6 €
Podrobné informácie o produktu DAC10G-1m Do košíka - kúpiťDo košíka - kúpiť
bod
SFP-LX-10-D
SFP-LX-10-D
SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km ...
* 78.89 €
s DPH 95.46 €
Podrobné informácie o produktu SFP-LX-10-D Do košíka - kúpiťDo košíka - kúpiť
bod
DAC10G-3m
DAC10G-3m
ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters ...
* 94 €
s DPH 113.74 €
Podrobné informácie o produktu DAC10G-3m Do košíka - kúpiťDo košíka - kúpiť
bod
SFP10G-SR
SFP10G-SR
10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector ...
* 128 €
s DPH 154.88 €
Podrobné informácie o produktu SFP10G-SR Do košíka - kúpiťDo košíka - kúpiť
bod
SFP10G-LR
SFP10G-LR
10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector ...
* 256 €
s DPH 309.76 €
Podrobné informácie o produktu SFP10G-LR Do košíka - kúpiťDo košíka - kúpiť
bod
 
  aktuality
bod
  24.9.2017
  SWITCHE ZyXEL - značkové za cenu neznačkových!
ZyXEL ponúka kompletnú radu switchov za exkluzívnych podmienok. Na všetky switche je záruka 5 rokov a ceny? Posúďte sami! Teraz sa Vám už nevyplatí riskovať s neznačkovými switchmi!
  << viac info
katalog produktů ZyXEL
  22.9.2017
  Zarábajte na svojom vlastnom HOT-SPOTe!
G-4100 je ideálnym all-in-one riešením pre kaviarne, reštaurácie, penzióny, fitnesscentrá atď. Rozumné zariadenie, vďaka ktorému môžete svojim návštev-níkom ponúkať prístup na internet...
  << viac info
katalog produktov ZyXEL
  19.9.2017
  Router P-336M víťazom testu magazínu PC för Alla
PC för Alla, magazín švédskej pobočky vydavateľstva IDG, testoval šesticu routerov MiMo a draft-N.
  << viac info
bod
  vip zóna
bod
Login
Heslo
bodVIP zóna je určená pre registrovaných zákazníkov. Ak sa chcete stať našim VIP partnerom s exkluzívnymi podmienkami, kontaktujte nás...
 
 
Home   |   Ako nakupovať?   |   Obchodné podmienky   |   Poradíme Vám   |   Kontakt  

Copyright © 2006-2017 Apollo Multimedia . All rights reserved.