Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC

SFP Modul

Gigabitový transreciever, SFP, IEEE 802.3z, vlnová dĺžka 850 nm, pracuje na vzdialenosť až 550 m
PN: 91-010-204001B
skladom
63.29 €
75.95 € s DPH 

Vložiť do košíka

Na Vaše želanie Vám zakúpené produkty radi a ochotne nainštalujeme, nakonfigurujeme a samozrejme Vás zaškolíme v ich užívaní a ovládanie. Ak máte záujem o naše servisné služby, kontaktujte naše zákaznícke centrum.

Dnes doprava zadarmo!

Podrobné info

Gigabitová rýchlosť a flexibilita
Rodina transceiverov Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL prináša vysoký výkon a flexibilitu. Ponúka plne duplexné ethernetové porty s gigabitovou rýchlosťou a výmenou za prevádzky.

Malá veľkosť a vysoká hustota portov
SFP transceivery od firmy ZyXEL prináša kompaktný dizajn a vysokú hustotu portov. Na príklad ZyXEL GS-3012F switch je možné pripojiť k 12 optickým linkám? to všetko za dostupnú cenu.

Kompatibilný s priemyselnými štandardmi
SFP transceivery od firmy ZyXEL kompatibilné so štandardom IEEE 802.3z a SFP MSA. Umožňujú jednoduchú spoluprácu aj s zariadeniami iných výrobcov, ktoré spĺňajú tieto štandardy.

vlastnosti

Citlivosť optického prijímača
-17 dBm

vlnová dĺžka
850nm

konektor
LC

Oblasť použitia

Funkcie

- Gigabitová rýchlosť a flexibilita
- Možnosť výmeny za prevádzky
- Kompaktná veľkosť a vysoká hustota portov
- Spĺňa priemyselné štandardy
- Standard 802.3z, SFP MSA (Multi-Source Agreement)
- Jedno napájacie napätie + 3.3V
- Nízky stratový výkon

Technické parametre

Prenosová vzdialenosť podľa špecifikácie optického kábla
62.5um MMF: 220 m
50um MMF: 550 m

funkčný rozsah
Napájacie napätie: 3.15 ~ 3.45 V
Maximálny prúd: 300mA

bezpečnostný certifikát
Class 1 Laser
21 CFR 1040.10 and 1040.11 Compliant
CSA
TUV

Rozmery
56 (dĺžka) x 13.4 (šírka) x 12.46 (výška) mm

prevádzkové podmienky
Prevádzková teplota 0 ° C ~ 70 ° C
Skladovacia teplota: -40 ° C ~ 85 ° C
Vlhkosť: 5% - 95%