SFP10G-SR, vysílač a přijímač SFP Plus (300 m)

SFP10G-SR, vysílač a přijímač SFP Plus (300 m)

SFP10G-SR

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
PN: SFP10G-SR-ZZ0101F
skladom
164.05 €
196.86 € s DPH 

Vložiť do košíka

Na Vaše želanie Vám zakúpené produkty radi a ochotne nainštalujeme, nakonfigurujeme a samozrejme Vás zaškolíme v ich užívaní a ovládanie. Ak máte záujem o naše servisné služby, kontaktujte naše zákaznícke centrum.

Dnes doprava zadarmo!

Podrobné info

Prevedenie transceiveru ako samostatné jednotky prináša maximálnu flexibilitu pri údržbe siete. Užívatelia ocenia možnosť pridávať transceivery podľa potreby a vykonávať upgrady alebo opravy infraštruktúry len výmenou transceiveru bez nutnosti meniť celej zařízení.Tradiční optickej siete na komunikáciu potrebujú dve optické vlákna, z ktorých jedno slúži na vysielanie signálov a druhé k príjmu. Naproti tomu obojsmerné transceivery môžu vďaka využitiu dvoch samostatných vlnových dĺžok, z ktorých jedna signály prijíma a druhá vysiela, komunikáciu nadviazať aj pomocou jediného optického vlákna. Prenosovú kapacitu tak možno okamžite zvýšiť aj bez dodatočných nákladov na pokládku nového optického kábla.

Oblasť použitia

Funkcie

Technické parametre