ZyXEL SFP10G-LR

ZyXEL SFP10G-LR

SFP10G-LR

Modul SFP10G-LR 10G SFP +, vlnová dĺžka 1310nm, dlhý dosah (10 km), zdvojený LC konektor











PN: SFP10G-LR-ZZ0101F
na otázku
327.67 €
393.20 € s DPH 

Vložiť do košíka

Na Vaše želanie Vám zakúpené produkty radi a ochotne nainštalujeme, nakonfigurujeme a samozrejme Vás zaškolíme v ich užívaní a ovládanie. Ak máte záujem o naše servisné služby, kontaktujte naše zákaznícke centrum.

Dnes doprava zadarmo!

Podrobné info

Prevedenie transceiveru ako samostatné jednotky prináša maximálnu flexibilitu pri údržbe siete. Užívatelia ocenia možnosť pridávať transceivery podľa potreby a vykonávať upgrady alebo opravy infraštruktúry len výmenou transceiveru bez nutnosti meniť celé zariadenie.

Oblasť použitia

Funkcie

Vylepšené digitálne rozhranie umožňuje nadviazať medzi prepínačom a SFP Transceiver spojenia v reálnom čase. Prepínač vďaka tomu má prístup k prevádzkovým parametrom v optickom spojení. Súčasťou rozhrania sú digitálne funkcie, ako napr. Mäkké riadenie a monitorovanie vstupných / výstupných signálov SFP.
Funkcionalita DDMI navyše umožňuje implementáciu digitálnych alarmov a výstrah. Táto funkcia užívateľom dáva možnosť proaktívne riešiť preventívnu údržbu siete a zabezpečuje kontinuitu prevádzky organizácie.

Technické parametre